PayPal Х — оновлений PayPal

 

Протягом декількох років у системи електронних платежів PayPal не було серйозних конкурентів. Однак в 2007 році компанія Amazon представила свою систему Amazon Payments, що сподобалася багатьом користувачам більше, ніж традиційна система PayPal. Крім того, зараз усе популярніше стає Google Checkout, що також пропонує кілька нових сервісів і функцій. Всі ці конкуренти змусили керівництво PayPal взятися за відновлення власної системи.

Чекати довелося недовго, і скоро була представлена нова система платежів від PayPal — PayPal Х. Дана система дозволяє стороннім розроблювачам інтегрувати PayPal у свої сервіси, полегшуючи в такий спосіб своїм користувачам завдання оплати за будь-які товари або послуги.

Розроблювачі PayPal X повідомляють, що тепер будь-який сервіс може бути інтегрований з PayPay завдяки відкритому APІ. Крім того, оновлений сервіс пропонує кілька нових послуг і функцій, яких не було раніше:

— Send Money: пірінгові платежі, які дозволяють відсилати й одержувати платежі не тільки в системі PayPal, але й працювати з іншими системами;

— Splіt Payments: масові платежі, об’єднані в один. Приміром , якщо необхідно розіслати комісійні декільком користувачам, можна не платити кожному окремо , а відіслати один платіж, що буде автоматично розділений на кілька;

— Payment Preapproval: можна в настроюваннях свого профілю створити кілька автоматичних платежів, які треба буде лише перевіряти перед їх відправленням у заданий час;

— Payment Aggregatіon: для того, щоб зменшити комісію за проведені платежі, можна поєднувати кілька різних платежів в один, котрий і буде потім автоматично розділений. Ця послуга трохи відрізняється від Splіt Payments, оскільки є більш загальною — мова йде не тільки про платежі іншим користувачам системи.

Як цікавий приклад реалізації схеми PayPal X можна привести стартап TwіtPay, що дозволяє проводити платежі в системі PayPal користувачам Twіtter. Повідомляється, що повний комплекс нових послуг почне працювати тільки в листопаді, однак деякі функції доступні вже зараз. В принципі, непогана новина для тих користувачів Мережі, які щільно працюють з різними системами електронних платежів.

Джерело: webmilk.ru

One Thought to “PayPal Х — оновлений PayPal”

Добавить комментарий