RBK Money запустила партнерську програму

 

Електронна платіжна система RBK Money відновлює партнерську програму, що діяла в системі до 2008 року. Користувачі RBK Money мають можливість одержувати винагороду, залучаючи нових користувачів і Інтернет-магазини до роботи із системою.

Учасником партнерської програми RBK Money може стати будь-який користувач системи. Одержати партнерське посилання можна в розділі меню «Сервіси — Партнерська програма» електронного гаманця RBK Money. Залишається розмістити це посилання на своєму сайті або в повідомленнях електронної пошти.

Розмістивши партнерське посилання й залучаючи нових користувачів або Інтернет-магазини до роботи із системою RBK Money, учасник партнерської програми одержує винагороду — відсоток від коштів, зарахованих на гаманець нового користувача, або оплачених покупок залученого інтернет-магазина.

Розпорядитися цими грошами можна за своїм розсудом — оплатити послуги зв’язку, здійснити покупку в Інтернет-магазині або вивести із системи будь-яким зручним способом.

Користувачі, які були учасниками партнерської програми Rupay, продовжують одержувати винагороду за залучених раніше користувачів. Незважаючи на те, що протягом 2008 року залучення нових користувачів по партнерській програмі було припинено, учасники програми одержували винагороду в повному обсязі, повідомили в RBK Money.

Добавить комментарий