RBK Money у вас на сайті за три кліка

 

Для всіх охочих приймати на своєму сайті RBK Money тепер доступна проста процедура установки. Платіжна система спростила операцію підключення нових інтернет-магазинів. Весь процес займає всього три кліка мишкою.

Нова система підключення онлайнових магазинів до платіжної системи RBK Money дає можливість отримувати платежі практично відразу. Для цього лише необхідно заповнити форму, зареєструвати свій магазин і помістити запропонований HTML-код і логотип на своєму сайті.

Повна функціональність доступна відразу після підключення, покупці можуть оплачувати товари всіма доступними в RBK Money засобами. Платіжна система підтримує роботу з картами Visa і MasterCard, з системами переказів CONTACT і Юністрім, з більш ніж 30 мережами платіжних терміналів по всій Росії, з поштовими відділеннями.

На сьогоднішній день близько 16 тисяч інтернет-магазинів працюють з RBK Money. Оплачувати товари і послуги можна в 200 тисячах точок у всіх регіонах РФ. Кількість користувачів в системі перевищила 400 тисяч чоловік.

Добавить комментарий