Українські системи грошових переказів

 

За минулий рік за допомогою українських систем грошових переказів в Україну було відправлено 10,47% всіх переказів або $302 млн. Про це повідомляє департамент платіжних систем Нацбанку країни.

На сьогоднішній день українськими бізнесменами створені дві міжнародні системи переказів — PrіvatMoney (Приватбанк) і Avers (банк «Фінанси й Кредит»). За допомогою PrіvatMoney в Україну було відправлено $297 млн, за допомогою Avers — $0,05 млн.

Усього за минулий рік в Україну було відправлено $2,9 млрд. З них найбільша сума була відправлена міжнародними системами переказів.

Із міжнародних систем переказів мігранти найчастіше користувалися послугами Western Unіon — 43%, Юністрім — 16%, MoneyGram — 12%, Мігом — 7,5%, Контакт — 5%. Американські системи продовжують залишатися лідерами, займаючи 55% на ринку систем переказів, створених нерезидентами.

Однак російські системи, хоча й займають 42% ринку, але розвиваються набагато інтенсивніше. В 2005 р. за допомогою російських систем було відправлено 19% всіх переказів, в 2006 р. — вже 30%. На відміну від американських, російські системи найчастіше пропонують більш вигідні тарифи.

Добавить комментарий