Укрсоцбанк переводить гроші з карти на карту Vіsa

 

Укрсоцбанк у партнерстві з Vіsa продовжує розвивати в Україні послугу Vіsa Money Transfer. Новим етапом розвитку стала можливість цілодобового переводу коштів з карт Vіsa, випущених одними українськими банками, на карти Vіsa інших українських банків через банкомати й інформаційні кіоски Укрсоцбанка. Про це повідомила прес-служба банку з посиланням на Департамент розвитку сегментів і продуктів.

Таким чином, послуга швидкого, зручного й безпечного переводу грошей з карти на карту Vіsa стала доступна всім українським власникам карт Vіsa у всіх регіонах країни.

Серед основних переваг послуги Vіsa Money Transfer: швидкість здійснення переводу — гроші доступні на рахунку одержувача протягом 2 банківських днів; простота й зручність — кошти можна переводити цілодобово через мережу банкоматів Укрсоцбанка, маючи при собі тільки номер карти Vіsa одержувача грошей; мала вартість переводу.

На цей момент банкоматна мережа АКБ «Укрсоцбанк» нараховує більше 1250 банкоматів і інформаційних кіосків у всіх регіонах України.

Добавить комментарий