UNIStream інформуватиме про перекази по SMS

 

Міжнародна система грошових переказів UNIStream повідомила про запуск нової послуги для своїх клієнтів. Тепер можна отримувати інформацію про статус переказів за допомогою SMS.

Система проінформує одержувача про відправку переказу, а потім відправник отримає повідомлення про доставку переказу. UNIStream першою на ринку грошових переказів в Росії і СНД запустила подібний сервіс.

UNIStream йде по шляху активного впровадження послуг мобільного зв’язку, інтернет і дистанційного обслуговування на ринку грошових переказів. Як повідомляє прес-служба компанії, для цього у системи є все необхідне: від сучасних IT-систем до розгалуженої і потужної власної мережі, де відбувається впровадження і тестування таких інновацій на початкових стадіях.

Перед запуском була проведена інтенсивна робота, яка дозволила вже на початковій стадії реалізації почати співпрацю з 20 мобільними операторами. Передбачається, що впровадження SMS-інформування відіб’ється не лише на якості обслуговування клієнтів, але і зробить сервіс більш функціональним і ефективним.

Сьогодні у нас активно розвивається ціла програма щодо просування нових продуктів. Це проекти по оплаті рахунків, погашенню кредитів і поповненню банківських рахунків, по розвитку власної термінальної мережі і організації переказів за допомогою мобільних телефонів. У 2009 році ми плануємо вийти на новий рівень розвитку в плані універсальності переказів і інтеграції в сегмент електронних платежів.

Добавить комментарий