Як фішери крадуть Яндекс-Гроші

 

До речі, видобутком фішера може стати не тільки ваша банківська карта, але й електронні гроші, і навіть e-mail. Схема та ж, що й при крадіжці із пластикових карт.

«Шановний користувач! Відповідно до пункту 4.6.2.5. Угоди про використання Системи Яндекс.Гроші», Ваш рахунок заблокований. Необхідна реактивация рахунку в системі. Для реактивации перейдіть по посиланню. Або зв’яжіться з одним з наших операторів. Далі випливають підроблені реквізити й телефони. Лист сформовано автоматично, не відповідайте на нього. З повагою, ТОВ «ПС Яндекс.Гроші»».

Як правило, користувачі відразу переходять по посиланню, не обтяжуючи себе дзвінком, після чого логін і пароль від електронних рахунків, відразу попадають до шахраїв.

Для захисту від фішинга виробники основних інтернет-браузерів домовилися про застосування однакових способів інформування користувачів про те, що вони відкрили підозрілий сайт, що може належати шахраям. Нові версії браузерів уже мають таку можливість, що іменується » анти-фішинг». Також користувачі можуть захиститися від фішинга за допомогою антивірусних програм і межмережевих екранів.

Добавить комментарий