Яндекс.Гроші блокують рахунки користувачів

 

Останнім часом почастішали повідомлення про випадки припинення операцій по віртуальних рахунках системи «Яндекс.Гроші». Гаманці клієнтів блокуються на підставі пункту 4.6.2.5 Угоди про використання системи. Відповідно до даного пункту користувачеві може бути відмовлено в здійсненні видаткових операцій у випадку «виникнення в Оператора Системи за його розсудом необхідності ідентифікувати Користувача».

Минулого тижня про подібний випадок написав у своєму дописі Денис Олейніков, власник інтернет-магазина Futbolka.ua. Віртуальний рахунок українського підприємця заблокували для ідентифікації власника. На повідомлення Олейнікова відгукнулося ще три чоловіки, що потрапили в таку ж ситуацію. Підприємець зробив висновок, що «Яндекс.Гроші» масово закриває рахунки українських користувачів».

Однак з’ясувалося, що «Яндекс.Гроші» «заморожують» гаманці не тільки українських клієнтів. Інтернет-Діяч Mr. Parker привів у своєму дописі текст листа, отриманого ним від представника системи у відповідь на запит про причину призупинення операцій по гаманцю, що використовується організацією «Суспільство китайського льотчика».

Складається відчуття, що останнім часом блокування рахунків на «Яндексі» помітно активізувалася. Але представники платіжної системи так не вважають. «Чи стало більше таких випадків — і так, і ні. Ні, не стало — у тому розумінні, що відсоток гаманців, що попадають під таке блокування, скоріше падає, а не росте. Так — у тому розумінні, що оскільки кількість гаманців у системі увесь час збільшується, то в абсолютних цифрах деяке збільшення, звичайно, є», — коментує директор «Яндекс.Грошей» по маркетингу Марія Грачова.

Користувачам платіжної системи варто звернути увагу на те, що «Система може бути використана винятково для особистих, сімейних, домашніх і інших потреб, не пов’язаних зі здійсненням Користувачем підприємницької діяльності». При порушенні даних умов користувачеві буде потрібно пройти процедуру ідентифікації, що укладається в підтвердженні його паспортних даних.

One Thought to “Яндекс.Гроші блокують рахунки користувачів”

  1. Капец у меня тоже счет заблокировали.
    А как пройти ету процедуру идентификации?

Добавить комментарий